Job details

Inspector Resurse umane

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Monthly net salary
710 - 770 €
Number of vacancies
1

Cerinte:

-studii superioare/ cursuri de specialitate: Inspector Resurse Umane;

-minim 3 ani experienta in domeniu;

- cunostințe solide de operare MS Office, internet;

-cunostinte de limba engleza mediu/avansat.

- capacitate ridicată de analiză si sinteză;

-cunostinte si experienta in coordonarea/gestionarea candidatilor;

-capacitate organizatorica, prioritizarea sarcinilor, multitasking;

-capabil de performanta si rezultate in conditii de stres si cu respectarea termenelor limita;

-organizare, ascultare activa, pe strategie si planificare;

-comunicare buna atat pe plan intern, cat si extern;

-capacitate buna de coordonare si de prioritizare a activitatilor;

Responsabilitati:

-identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru promovarea posturilor vacante;

-analiza cerintelor pentru profilele candidatilor;

-realizarea si postarea anunturilor de recrutare;

-realizarea interviurilor de recrutare;

-intocmire contrаctе dе munca , fisе dе post , аctе аditionаle ,dеcizii incеtarе / suspendаrе ,cеrcеtаrе disciplinаrа, adeverinte;

-intocmirе / еvidentа dosar pеrsonаl;

-trаnsmitere Revisal;

-transmiterе AJOFM locuri dе muncа vаcantе /ocupatе;

-evaluare salariati /programarea concediilor de odihna;

-intocmire pontaj;

-depunerea documentatiei pentru A1.