Career level

Senior (5-10 years), Middle (2-5 years)

Job Address(es)

Bucharest

Scopul general al postului - Proiectarea construcțiilor pe subdomeniul instalații sanitare

Competențe

-     Studii superioare în domeniul instalațiilor;

-     Experienţă în domeniul proiectării instalațiilor – minim 3 ani;

Cerinţe:

-     Inginer proiectant instalații sanitare;

-     Utilizarea programelor de grafică digitală şi design specifice activității AutoCAD;

-     Utilizare avansată MS Office – Excel avansat, internet outlook express;

-     Disponibilitate deplasare în țară;

Sarcini și responsabilități:

-     Cunoaște și aplică prevederile standardelor, normativelor, prescripțiilor tehnice și ale legislației aplicabile în cadrul proiectelor repartizate;

-     Propune soluții și acordă sprijin pentru rezolvarea neconformităților și soluționarea problemelor de ordin tehnic identificate în derularea proiectelor;

-     Patricipă fazele determinante și la recepția lucrărilor proiectate;

-     Întocmește documentațiile care revin în sarcina sa în conformitate cu prevederile legislației aplicabile (românești și europene)

-     Participă, atunci când este solicitat, la întâlnirile cu clienții, furnizorii și reprezentanții instituțiilor statului.

Beneficii

-     Echipă tânară și performantă;

-     Posibilitatea implementării unor soluții și strategii personale;

-     Interacțiunea cu proiecte diverse.

  • Online interview
  • Care sunt așteptările dvs. salariale?