Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Inginer proiectant structuri din beton armat

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
3

Candidatul ideal

- sa fie absolvent UTCB, Facultatea de constructii civile industriale si agricole;
- sa cunoasca filosofia de proiectare pentru calculul la actiuni seismice a constructiilor de beton armat;
- sa aiba expierenta anterioara in proiectarea constructiilor de beton armat.

Descrierea jobului

Locul de munca oferit este pentru proiectarea structurilor din beton armat rezidentiale, comerciale si industriale, si cu destinatie speciala.

Resposabilitati:

- sa foloseasca programe de calcul dedicate ( de ex: SAP, ETABS);
- sa intocmeasca schite si fisiere de calcul pentru elementele de beton armat;
- sa deseneze planuri de cofraj si armare pentru etapa de executie a proiectelor (Autocad, Revit).

Beneficii:
- salariu motivant in functie de nivelul de expierenta si cunostinte;
- bonusuri in functie de performante.

Descrierea companiei

Birou de proiectare structuri de rezistenta din beton armat si metal pentru cladiri rezidentiale, comerciale si industriale.