Job details

Inginer constructor - ofertare (licitatii)

Looking for Premium Talent
Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Advanced
* all languages are compulsory
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal:

  • Studii superioare domeniul constructii - CFDP  - prezinta avantaj;
  • Cunostinte / experienta ofertare, domeniul constructii  ;
  • Persoana ordonată, atenta la detalii, responsabilă, serioasă, prezentabilă;
  • Bune abilitati de lucru atat in echipa , cat si individual, capacitate de organizare și respectarea termenelor;
  • Experienta de munca pe un post similar sau in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj.
  • Cunoștințe operare calculator: MS Office, Internet;
  • Cunostinte temeinice operare programe devize (Windev, Intelsoft);
  • Cunoștințe de limba engleză.

Descrierea jobului :

  • Postul implica bune cunostinte in domeniul constructii;
  • Asigura suport in cadrul departamentului de ofertare / licitatii;
  • Realizare de oferte tehnice cu luarea in considerare a prevederilor caietelor de sarcini, a normativelor in vigoare si a tehnologiilor specifice fiecarui domeniu;
  • Participa la realizarea devizelor aferente lucrarilor;
  • Studierea caietelor de sarcini si a proiectelor;
  • Verificarea cantitatilor si mentinerea legaturii cu proiectantul pentru discutarea modificarilor sau eventualelor solutii tehnice;
  • Gestionarea documentelor pentru semnarea de către Conducerea companiei (documente electronice și mapa cu documente fizice);

Oferim :
- Pachet salarial motivant - se va discuta in cadrul interviului
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică.

Companie de constructii , cu capital integral romanesc, cu portofoliu vast de lucrari in domeniul constructiilor civile, industriale, CFDP.