Job details

Inginer calitate proces&proiect

Responsive Employer
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Responsabilitati:

  • Managementul reclamatiilor interne;
  • Suport in activitatile din productie;
  • Coodonarea activitatilor de sortare (planificare si instruire operatori sortare);
  • Suport reclamatii externe;
  • LPA;
  • Gemba in productie;
  • Analiza defectelor din zona de sortare;

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta pe o pozitie similara;
  • Cunostinte 8D, 5WHY, PARETO, IATF;
  • Persoana organizata, responsabila si atenta la detalii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Dezvoltare profesionala continua;
  • Mediu de lucru antrenant;
  • Participarea la cursuri de specialitate;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Participa la standardizarea proceselor de care este responsabil;

Descrierea companiei

BRANDL RO Sibiu este parte a grupului Brandl Industries, partener de încredere în industria auto.

Cu trei locații în Europa (Germania- vânzări, management de proiect, consultanță; Republica Cehă și România – fabrici producție), Brandl Industries oferă un pachet complex de servicii de procesare a metalelor, inclusiv livrare.

Competența noastră este prelucrarea metalului și producerea de componente pentru motoarele autovehiculelor și pentru caroserii.