Job details

INGINER CALITATE

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
1

Responsabilitati:

Responsabil de colectarea permanenta a informatiilor specifice asigurarii calitatii

(evolutia si analiza defectelor, date despre testare-parametri de testare, performanta

echipamentelor de testare/ starea de calibrare si date despre asigurarea calitatii-

inregistrarea activitatilor)

Responsabil de urmarirea nonconformitatilor depistate in linia de productie si pregatirea modificarilor necesare pentru a limita aparitia acestora

Responsabil de managementul reclamatiilor din partea clientului si furnizorilor

Responsabil pe partea de calitate a implimentarii noilor produse si validarea primelor mostre

Formarea noilor angajati

Cerinte:

Studii universitare ( preferabil in domeniul tehnic)

Experienta in domeniul calitatii minim 2 ani

Cunoasterea limbii engleze

Bune cunostinte despre managementul sistemelor de calitate

Persoana comunicativa, capabila sa ia decizii

Se ofera:

Salariu atractiv

Activitate interesanta in cadrul unei firme de productie activa international

Dezvoltarea profesionala si personala