Career level

Middle (2-5 years), Entry (0-2 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

Gross salary / month

700 - 800 €

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva, buna comunicare cu clientul si cu o buna organizare a activitatii.

Ocupantul acestui post va face parte din divizia Senys a Quartz Matrix si are ca principale responsabilitati culegerea cerintelor specifice din teren, centralizarea/prelucrarea datelor culese si realizarea documentatiei conform regulamentului ANRE. Activitatea presupune un nivel de atentie ridicat, lucru sub presiunea termenelor stranse precum si un nivel ridicat de calitate.

Responsabilitati

  • Te vei deplasa la sediul clientilor pentru evaluare/preluare date tehnice;
  • Vei prelucra datele in vederea elaborarii auditului;
  • Vei intocmi audituri energetice pentru clientii companiei;
  • Vei identifica si propune solutii de imbunatatire a eficientei energetice, de management energetic si/sau automatizari industriale.

Cerintele postului

  • Carnet de conducere categoria B;
  • Facultatea de Electrotehnica (sau echivalenta) absolvita;
  • Bune cunostinte de utilizare ale pachetului Microsoft Office;
  • Atentie la detalii;
  • Constituie avantaje autorizatia ANRE IIA+IIB si cunostinte AutoCAD;

Ce iti oferim?

  •  atmosfera de lucru placuta, conditii de munca si resurse de nivel inalt;
  •  lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
  •  salariu pe masura experientei si a performantei, bonuri de masa;
  •  masina de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon mobil;
  •  traininguri, team building-uri;
  •  dezvoltare profesionala si reale oportunitati de evolutie in cariera.

                Quartz Matrix este o companie de inginerie de nivel national care urmareste permanent ca performantele sale sa se reflecte in succesul clientilor si partenerilor sai. Prezenta de 24 de ani in piata de business-to-business, Quartz Matrix a raspuns la provocari cu inovatie, la cerinte cu performanta, la exigente cu solutii eficiente in domeniile IT, electric și electronic. Suntem pionieri in IoT si Industry , in Romania, implementand inca de acum 7 ani proiecte si solutii inovative in domenii de tehnologie avansata. (detalii pe site-ul nostru ).

Te regasesti in aceasta descriere?

Atunci este momentul sa aplici acum.