Job details

Gestionar depozit

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
4

Cautam pentru Departament Operational:

Gestionar Depozit Central locat in Rasnov

Cine suntem?

M&M Product - SmartWrap este de peste 25 de ani distribuitor și producător de ambalaje flexibile de înaltă performanță.

Oferim companiilor soluții personalizate de ambalaje flexibile, inovatoare, care integreaza cele 4 criterii esențiale de performanță: economic, eficient, ecosustenabil și easy to apply.

Responsabilitati si abilitati :

-descarcare si receptionare marfa cantitativ si calitativ

-organizare depozitului , pregatirea  marfii pentru livrare ,intocmirea actelor necesare

-incarcare marfa atat pentru aprovizionarea celor 5  puncte de lucru din tara, cat si pentru livrarea pe judetele aferente zonei Brasov

-participarea la inventarele periodice

-raspunde de mentinerea curateniei din depozit

-este necesara autorizarea si experienta in  utilizarea motostivuitorului

-activitatea poate presupune efort fizic  pentru perioade scurte

-constituie avantaj experienta in utilizarea de programe informatice de gestiune  .

Cu ce contribuim noi:

- mediu de lucru onest, transparent, de invatare

- incurajam inovatia, curajul

- suntem o echipa energica

- noua identitate vizuala corporate si strategie integrata de brand

- plan individual de dezvoltare

Cum comunicam cu tine:

Daca esti selectat o sa fii contactat de Raluca Plotogea, in caz contrar iti multumim pentru interesul acordat companiei noastre si iti dorim succes in demersurile viitoare.