Career level

Entry (0-2 years)

Job Address(es)

16 Strada General Nicolae C. Dona, Bucharest

Responsabilitati:
Receptioneaza cantitativ si calitativ produsele intrate in gestiune;
Opereaza in stoc miscarile de marfa (intrari, iesiri);
Completeaza documentele justificative legate de stocuri;
Organizeaza produsele in locurile special amenajate in depozit conform locatiilor si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
Efectueaza demersurile necesare pentru returul produselor neconforme
Realizeaza periodic invetarul la produsele din depozit
Pregateste coletele destinate livrarilor catre clientii online (GetMusic & Emag) si catre retelele de magazine in care sunt distribuite produsele(Carturesti, Humanitas, Altex samd)
Gestioenaza relatia cu firma de curierat si corespondeaza telefonic si prin email cu persoanele fizice si juridice
Folosirea unor programe interne de gestiune

Cerinte:
Studii medii finalizate
cunostinte avansate de operare PC: pachet Microsoft Office (lucrul cu programe de gestiune precum Ciel prezinta un avantaj)
Cunostintele in domeniul muzical prezinta avantaj
Experienta intr-un post similar prezinta un avantaj
Bune abilitati de organizare, persoana ordonata, comunicativa.

Beneficii:
Salariu fix motivant
Bonuri de masa
Posibilitatea de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional.