Job details

Funcționar informații clienți – UBC Timișoara

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Descrierea postului:

  • primește, distribuie și expediază corespondența către clienții și departamentele din interiorul companiei, conform procedurilor;
  • răspunde la telefon și oferă informații, în funcție de situații;
  • primește reclamațiile și sugestiile scrise sau verbale din partea clienților și chiriașilor, comunicându-le ulterior departamentului abilitat în vederea soluționării;
  • coordonează lucrările speciale de întreținere, anunțând chiriașii despre data la care acestea sunt programate;
  • contactează chiriașii pentru anunțarea vizitelor;
  • primirea facturilor emise și distribuirea acestora către chiriași.

Cerințe:

  • studii superioare finalizate;
  • cunoașterea limbii engleze la nivel mediu (vorbit, corespondență de afaceri);
  • operare MS Office (Word, Excel);
  • prezență fizică plăcută și discurs profesionist;
  • capacitatea de a comunica și relaționa în situații diverse;
  • capacitate de organizare și prioritizare;
  • inițiativă și atitudine pozitivă;
  • flexibilitate, discreție și loialitate.

Se oferă:

  • pachet salarial motivant;
  • condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
  • posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.