Job details

Functional Support Officer

Looking for Premium Talent
Career level
No experience, Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
4

Candidatul ideal

  • Cunostinte Microsoft Operating Systems (Win, 10)
  • Cunostiintele de networking constituie un avantaj;
  • Permisul categoria B constituie un avantaj;
  • Cunostiinte in domeniul farmaceutic constituie un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Capacitate rapida de acomodare si invatare;
  • Dorinta de invatare si aprofundare a lucrului in baze de date SQL.
  • Minim un an de experienta pe o pozitie similara.

Ce te putem invata noi

  • Te putem invata domeniul farmaceutic, aprofundarea cunostiintelor MS SQL Server, IT Hardware si IT Software, comunicare si lucru in echipa;
  • Posibilitate de promovare catre alt nivel de suport cat si catre alte departamente in cadrul companiei.

Descrierea jobului

  • Asigurarea suportului tehnic telefonic, prin internet (remote) pentru aplicatiile de business aflate in portofoliu;
  • Soluţionarea solicitărilor de suport care se referă la aplicaţiile de business, provenite de la utilizatorii sistemului informatic în termenele de execuţie agreate prin SLA (notificarea se face prin sistemul de call center, prin aplicaţia de helpdesk IT sau prin autosesizare);
  • Escaladarea solicitărilor complexe către Application Expert (nivelul 3 de suport).
  • Online interview
  • Care sunt criteriile de care vei tine cont in alegerea noului tau job?
  • Din punct de vedere financiar, care este suma pentru care ai fi dispus sa te alaturi echipei noastre?