Career level

Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Responsabilitati:

- Contribuie la atingerea obiectivelor de business prin pastrarea si dezvoltarea clientilor existenti si prin castigarea de client noi in teritoriul alocat, astfel incat sa indeplineasca obiectivele individuale, departamentale si pe cele ale companiei;

- Asigura administrarea si raportarea corecta si in timp a datelor, conform cerintelor superiorului direct;

- Realizeaza vizite la clienti si ii contacteaza telefonic in conformitate cu standardele comerciale ale companiei si cu asteptarile clientilor;

-Respecta si urmeaza toate politicile de preturi si financiare legate de termenii de creditare, de colectarea datoriilor, etc;

Cerinte:

- Orientare catre client;

- Abilitati de vanzare si persuasiune;

- Abilitati de comunicare atat in limba romana, cat si in engleza (scris si vorbit);

- Bune abilitati de comunicare si atentie la detalii;

- Abilitati de planificare si organizare;

- Atitudine dinamica si entuziasta;

- Foarte buna cunoastere a pachetului MS Office;

- Experienta de minimum 2 ani in vanzari;

- Permis de conducere categoria B.

Program L-V
Locatie: Magurele, Ilfov (15 minute de Piata Unirii)
Contract pe perioada nedeterminata

Beneficii:

Bonusuri din vanzri
Tichete de masa
Mediu de lucru vesel si relaxant
Masaj la birou
Bookster

  • Online interview
  • Care sunt asteptarile financiare pentru aceasta pozitie? (RON, Net)