Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Farmacist circuit deschis - BELLADONNA

Looking for Premium Talent
Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
600 - 900 €
Number of vacancies
3

Suntem intr-un proces de dezvoltare a echipei noastre. Credem in rolul farmacistului, respectam halatul alb si ne dorim in echipa profesionisti.

Daca iti doresti o schimbare in cariera si noi provocari, te asteptam sa ne cunoastem.

Posturile vacante sunt locate in toate sectoarele Bucurestiului.

Responsabilitatile postului:

Eliberarea medicamentelor cu prescriptie medicala si OTC-uri;

Identificarea nevoilor pacientilor si formularea recomandarilor;
Supravegherea eliberarii medicamentelor de catre asistentii de farmacie;
Informarea pacientilor despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
Participarea la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
Monitorizarea si gestioneaza stocurilor pentru asigurarea stocului optim;

Participarea periodica la inventarierea produselor din cadrul farmaciei.

Cerinte:

Studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie);
Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor ;
Experienta minim 1 an in farmacie cu circuit deschis;
Foarte bune cunostinte operare PC;

Echilibru emotional;
Excelente abilitati de relationare si comunicare;
Empatie, orientare catre pacient;

Persuasiune.

Compensatii si beneficii:

Pentru ca ne dorim a incurajam performanta si sa atragem in echipa noastra numai profesionisti, oferim:

- un pachet salarial motivant compus din parte fixa si bonus de performanta

- prime sarbatori

- tichete de masa

- asigurare de viata

- card fidelitate angajati pe lantul farmaciilor proprii

- climat de lucru placut, colegi prietenosi si deschisi

- plan de dezvoltare continua a cunostintelor si abilitatilor.

  • Online interview
  • In ce zona va doriti sa va desfasurati activitatea?
  • Care sunt asteptarile salariale?
  • Care sunt calitatile care va recomanda pentru acest job?