Job details

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time, Part time
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
2

Candidatul ideal

   Seriozitate și dorința de implicare

    Studii de specialitate

   Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu

    Bune abilități de comunicare

    Amabilitate și empatie față de pacienți

    Integritate și etică profesională

    Descrierea jobului

Responsabilități

    Consilierea pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și a potențialelor riscuri/efecte adverse

     Eliberarea medicamentelor pe bază de prescripție medicală; OTC-uri si Suplimente Alimentare

     Participarea la verificarea, monitorizarea si gestiunea stocurilor

Beneficii

Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța

Echitate, corectitudine, stabilitate și respect.

Program scurt de week-end(6 ORE), la 2 saptamani

Fara program in sarbatorile legale-

Fara target de vanzari-

Fara Vanzare asociata sau politici de Marketing

Ne dorim sa crestem respectul pentru aceasta profesie , din acest motiv nu ingradim capacitatea dvs intelectuala si profesionalismul!

Consideram ca un comportament empatic reprezintă baza influenței pertinente asupra motivației pentru muncă, orientării profesionale, fixării unui comportament firesc, adaptat postului de farmacist!

Trimiteti CV la

sau contactati-ne la

Mult succes!