Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

EVALUATOR ANEVAR CU EXPERIENŢĂ (EI si/sau EBM)

Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Remote job (the activity is performed from home)
Spoken languages
English - Medium
* all languages are compulsory
Number of vacancies
2

Responsabilitati

- Realizeaza rapoarte de evaluare in conformitate cu standardele de evaluare adoptate de ANEVAR.

Cerinte

  • Pentru specializarea EI: Experienta profesionala intre 2 și 5 ani ca evaluator de întreprinderi, autorizat ANEVAR EI (EPI si/sau EBM constituie un avantaj)
  • Pentru specializarea EBM: Experienta profesionala minim 2 - 3 ani ca evaluator de bunuri mobile, autorizat ANEVAR EBM (EPI constituie un avantaj)
  • Cunostinte bune in Microsoft Office (Word, Excel)
  • Cunostinte bune de limba engleza (nivel mediu, iar nivel avansat constituie avantaj)
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasari

Beneficii:

- Pachet de beneficii atractiv;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti recunoscuti in domeniu;
- Pregatire si perfectionare profesionala.

Anuntul se adreseaza numai persoanelor care detin experienta necesara si stampila ANEVAR.