Job details

Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Number of vacancies
2

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice de specialitate (electric, electromecanic, electrotehnic);
  • Experienta in domeniul uzinarii si mentenantei tablourilor electrice;
  • Capacitate de citire/înțelegere a schemelor electrice;
  • Experiență în domeniu de cel putin doi ani;
  • Capacitate de organizare si planificare, seriozitate si responsabilitate;
  • Abilitați tehnice si îndemânare practica;
  • Experiență în activitatea de tablotier de minim 2 ani sau cunostinte si aptitudini care sa sustina asimiliarea informatiilor precum si formarea tehnica pe postul de tablotier.

Constituie avantaj:

  • carnet conducere categoria B
  • atestat ANRE II B

Responsabilități:

  • Asamblarea și echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice
  • Testarea funcționalității tablourilor electrice
  • Asamblarea și echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice de proiectare
  • Cablarea, montarea componentelor tabloului electric, etichetarea și verificarea funcționalității acestuia în conformitate cu schema electrică.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial atractiv si bonuri de masa, prime
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-un mediu performant si competitiv