Electrician/Instalator Execuție Şantier Oradea

Career level

Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

Candidatul ideal

- Calificare de electrician, electromecanic, electronist sau instalator;
- Experienţă de minim 2 ani într-o poziţie similară;
- Autorizaţie ANRE - reprezintă un avantaj;
- Cunostinţe necesare executării lucrărilor electrice specifice;
- Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

- Efectuează turul zilnic al locaţiilor pentru identificarea deficienţelor și ia măsuri pentru remedierea lor;
- Verifică tablourile generale si toate tablourile de distribuţie de pe fiecare nivel;
- Realizează lucrări de exploatare,întreţinere preventivă, revizii si reparaţii echipamente transformare joasă tensiune, instalaţii balizaj, instalaţii iluminat, instalaţii centrale termice;
- Montează, pune în funcțiune, diagnostichează și remediază toate tipurile de instalații și utilaje folosite pentru alimentarea cu apa calda și rece, canalizare, stingere incendii (în funcție de situația existenta);
- Montează instalații interioare/exterioare de apă rece și apă caldă;
- Remediază defecțiuni de orice tip apărute la instalațiile montate;
- Monteaza și asambleaza conducte;
- Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea șefului de santier;
- Realizează informarea operativă a șefului de echipa și șefului de santier după caz, în situația apariției unor evenimente deosebite in execuția lucrărilor;
- Colaborează și ajută la orice altă activitate desfașurată in cadrul punctului de lucru, sub directa coordonare a responsabilului lucrării respective.

Beneficii:
- tichete de masa;
- cazare pentru persoanele care nu au domiciliul in Oradea;
- decontare transport.