Job details

Electrician

Responsive Employer
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Responsabilitati:

  • preda – preia tura de la schimbul anterior
  • intervine in caz de defectiuni electrice pe liniile de ambalare si productie
  • face verificarile zilnice la echipamente
  • executa task-urile de mentenanta aferente perioadei din programul de mentenanta
  • mentine curatenia si ordinea la locul de munca si atelierul electric
  • executa sarcini specifice electrice transmise de coordonatorul electric pe departament

Cerinte:

  • Interpretarea unei scheme electrice de automatizare
  • Cunostinte generale despre senzori foto, inductivi, capacitivi
  • Cunostinte generale despre variatoare de turatie electronice pentru motoare (Invertoare)
  • Cunostinte generale despre instrumentatia de tablou

Beneficii:

Un loc de muncă stabil și un mediu de lucru unde se pune mare accent pe siguranță, calitate, eficiență și capabilitate.

Colegii din echipa dalli se bucură de un pachet salarial motivant și de beneficii care să le asigure bunăstarea întregii familii precum:

- 13,5 salarii /an

- tichete de masă

- cantina in incinta fabricii

- pachet medical

- primă de Pasti si de Craciun

- plan de activităti sportive

- acces la Biblioteca Bookster