Job details

Electrician

Responsive Employer
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

DEPISTO STAR angajeaza pe perioada nedeterminata Electrician cu experienta in domeniu

Cerinte:

  • Absolvent al unui liceu cu profil energetic sau cursuri de calificare in domeniul electric;

  • Experienta relevanta in domeniu pe un post similar – minim 3 ani

  • Persoana proactiva si foarte bine organizata, responsabila, orientata spre rezultate si cu dorinta de dezvoltare profesionala;

  • Abilitati de comunicare si de lucru in echipa, de gestionare a timpului si cu atentie la detalii;

  • Disponibilitate pentru deplasari in tara;

  • Autorizatie ANRE – constituie avantaj

  • Permis de conducere cat. B – constituie avantaj

Descrierea jobului:

ACTIVITĂŢI PRINCIPALE:

  • Asigurarea executiei lucrarilor in intervalul de timp stabilit, in concordanta cu prevederile contractului si cu respectarea normelor de calitate impuse si a legislatiei in vigoare;

  • Realizarea de lucrari de instalatii electrice conform documentatiilor si schemelor electrice, montaj doze si aparataje, montaj paturi de cabluri si pozat cabluri de alimentare, verificari si punere in functiune instalatii electrice;

  • Montarea si instalarea de tablouri, panouri si echipamente electrice de joasa tensiune in conformitate cu documentatia tehnica;

  • Realizarea de documente specifice fisei postului (prezenta, diferite rapoarte, necesar de materiale si echipamente privind executia proiectului;

  • Raportarea din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric cu stadiul lucrarilor executate;

Beneficii

  • Salariu motivant, in functie de nivelul de cunostinte;

  • Bonusuri in functie de performanta si rezultate;

  • Pentru deplasari se acorda transport, cazare, diurna;

  • Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv;

  • Posibilitatea de avansare in cariera.

Daca esti interesat sa lucrezi cu noi, trimite-ne un email cu CV-ul tau . Departamentul nostru de resurse umane te va contacta in scurt timp.