Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Monthly net salary
500 - 800 €
Number of vacancies
2

Cerinte:

  • studii tehnice (studii minime sau medii cu profil tehnic);
  • experinta minim 2 ani in montaj instalatii electrice;
  • autorizare ANRE grad II B reprezinta un avantaj;
  • buna capacitate de comunicare;
  • seriozitate si dinamism.
  • disponibil la delegatii

Responsabilitati:

  • citeşte şi interpretează corect schema electrică;
  • alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
  • Pregătirea și instalarea conductelor de cabluri și apoi așezarea și conectarea cablurilor;
  • montează echipamentele şi realizează conexiunile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
  • pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
  • efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor electrice, la sediul clientului;
  • presteaza servicii de urgenta pentru defectiuni la echipamentele si sistemele electrice ale clientilor;
  • remedierea defectelor in instalatiile electrice;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • salariu atractiv;
  • plata orelor suplimentare;
  • bonusuri de performanta;
  • posibilitati reale de avansare;
  • lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
  • proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Descrierea companiei

Compania Somptuos ENERGY este o companie in plina ascensiune, in domeniul instalatiilor electrice, fiind printre putinii integratori din Romania ce pot oferi o gama completa de servicii  BMS- KNX.

Prin aplicarea CV-ului acest job sunteti de accord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.