Job details

Electrician

Responsive Employer
Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
10

Angajam electricieni indemanatici si eficienti!

Suntem o societate foarte activa, autorizata ANRE pentru lucrari de tip B, certificata ISO, ISsi ISO, avand peste 25 de angajati!

Cerințe:

- experienta minim 1 an constituie avantaj experienta in zona industriala

- permis categoria B constituie avantaj

- capacitatea de a urmari si respecta planul de lucru

- capacitatea de lucru in echipa

- cunostinte in manevrarea nacelelor si PRB avantaj

- disponibilitate de deplasare in tara, pentru perioade de la 2 pana la 10 zile lucratoare

Condiții:

Ce oferim:

- salariu atractiv, doar cu contract de munca

- colectiv de lucru primitor

- posibilitate de transport cu masina firmei

- program de lucru: 8h, de luni pana vineri

- ore suplimentare platite

Responsabilități:

Atributii in cadrul firmei:

- Instalatii electrice interioare, exterioare.

- Montari, inlocuiri tablouri electrice

- Circuite electrice

- Montari, inlocuiri corpuri iluminat, prize, comutatoare

- Montaj si reparatii casete luminoase

- Lucrari de montare si modernizare instalatii electrice :

- Inlocuire tablouri electric si echipare cu aparatura de protectie

- Modernizari instalatii de prize si iluminat

Mai multe detalii:

Mihai Chiuc