Career level

Entry (0-2 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

I recruit candidates willing to relocate

Yes

Gross salary / month

1500 - 1800 €

This job is no longer active.

Candidatul ideal

Cunoștințe de instalații de cablu pentru curenți slabi; experinta in cablajul sistemelor.
Sa cunoasca sa citeasca si sa inteleaga o schema electrica/fisa tehnica unui echipament.
Seriozitate si deschidere catre asimilarea de cunostinte noi, capabil se respecte termene de finalizare.
Sa respecte fisa postului si normele PSI si SSM.
Cunostintele de limba germana reprezinta un avantaj.
Permis conducere cat. B. (constituie un avantaj).
Disponibilitate pentru un program dinamic.
Disponibilitate pentru relocare in Germania in cadrul companiei BAUER Elektroanlagen.
Fara cazier.

Descrierea jobului

Participa la activitatea de exploatare si întretinere a instalatiilor si echipamentelor electrice/instalatii.
Participa la diagnosticarea si rezolvarea defectelor aparute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de masura si control.
Participa la revizii si lucrari de mentenanta preventiva.
Executa cablarea conform proiectelor.