Job details

Fotograf/Editor Foto

Career level
Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Beginner
Number of vacancies
1

Candidatul ideal:

- cunoaste programul Photoshop la nivel avansat (cunoasterea altor programe de grafica este un avantaj)

- persoana rapida si meticuloasa in prelucrare
- persoana responsabila, capabila sa respecte termene
- persoana dinamica, orientata spre rezultat
-constituie avantaj experienta in modificarea fotografiilor cu persoane/portrete

Descrierea jobului:

- prelucrarea fotografiilor in Photoshop si/sau alte programe de editare
- corectarea imaginilor: dimensiune, contrast, claritate, luminozitate

Beneficii:

  • Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
  • Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
  • Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

  • Beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.
  • Salariu atragator in functie de experienta
  • Tichete de masa
  • Vei beneficia de cursuri de specializare platite
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Team bulding-uri periodice, training-uri individuale si in echipa care asigura o integrare mai buna a personalului si o crestere profesionala

  • Online interview
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?