Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Director de Paza si Protectie

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal:

• Experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani – conditie obligatorie;

• Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);

• Abilitati de conducere si leadership;

• Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;

• Experienta in domeniul sistemelor de securitate constituie un avantaj;

• Motivatie, perseverenta si putere de convingere;

• Orientare catre client si rezultate, obtinerea targetului stabilit;

• Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;

• Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;

• Carnet de conducere categoria B – conditie obligatorie.

Responsabilitati:

• Organizarea activitatii echipei in subordine;

• Supervizarea activitatii reprezentantilor de vanzari (raportare, motivare, training);

• Managementul relatiilor cu clientii;

• Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;

• Permanenta actualizare a informatiilor despre piata si concurenta;

• Colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii;

• Indeplinirea bugetelor si participarea la efectuarea acestora si a forecast-urilor;

• Dezvoltarea retelei/ portofoliului de clienti;

• Instruirea si coordonarea reprezentantilor de vanzari subordonati.

Oferta noastra pentru viitorul nostru coleg:

• Salariu atractiv si bonusuri motivante, in functie de rezultatele obtinute;

• Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;

• Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale;

• On-the-job training si feedback permanent.