Spoken languages

English

Job Address(es)

Producător și distribuitor echipamente de ridicat și manipulat sarcini (domeniu tehnic / industrial) angajează cu contract pentru perioadă nedeterminată, pentru sediul din Constanța, România:
Coordonator Secție Producție.

Profil candidat
- experință relevantă în coordonarea unui colectiv de minim 5 persoane
- experiență relevantă în fabricația / asamblarea produselor industriale, cu ajutorul mașinilor și utilajelor
- capacitate de analiză și sinteză
- capacitate de organizare proprie și de organizare a secției conduse
- rezistență la stress, implicat
- afinitate spre domeniul tehnic
- limba engleză nivel mediu
- operare PC

Responsabilități
- conducerea unui colectiv de 5-15 persoane
- coordonarea unei secții de fabricație - produse textile
- programarea producției și înregistrarea acesteia
- gestionare consumuri și stocuri de materii prime, materiale și produse finite

PROLIFT

Beneficii:
Se vor prezenta la interviu.

Tip post:

Full Time / Mixt (Sectie Productie/Birou)
Domeniu: Industrial / Tehnic

Alte detalii:
- Locul de muncă este la birou, în Constanța și nu presupune deplasări în afara sediului.
- Program lucru Luni - Vineri, 8-17.

Rugăm persoanele interesate care se încadrează cât mai bine în cerințele de mai sus să aplice cu CV în vederea selecției pentru interviu.