Job details

Coordonator Productie - Productie Publicitara

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
1000 - 1500 €
Number of vacancies
2

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si indruma activitatea personalului din subordine in conformitate cu planul de productie

- stabileste de comun acord cu Directorul Tehnic ordinea de urgenta a lucrarilor si dispune personalului din subordine executarea lor la timp

-vizeaza Fisele de Umarire in dreptul operatiilor efectuate de catre formatiile din subordine

-verificarea stocului curent de materiale tehnologice consumabile

-raspunde de respectarea tehnologiilor de fabricatie si a planurilor calitatii

-raspunde de incadrarea in termenele de livrare a produselor realizate

-raspunde de pontarea corecta si la timp a personalului din subordine

- indeplineste orice sarcini date de catre directorul tehnic

Coordonatorul de Productie va fi supervizat de catre directorul tehnic.

Activitatea se va desfasura in permanenta in Hala de Productie /Sectie.

CERINTE:

-EXPERIENTA RELEVANTA intr-o functie similara si intr-o firma cu profil similar - PRODUCTIE PUBLICITARA

studii medii sau superioare in domeniul tehnic cat si cunostinte despre procesele dintr-o fabrica orientata spre productia de mobilier si productie publicitara

-cunoasterea materialelor specifice productiei de mobilier respectiv materialelor aferente productiei publicitare

-experienta in coordonarea personalului din subordine

-experienta intr-o functie similara si, de preferat, intr-o firma cu profil similar

-cunostinte de desen tehnic

-cunoastinte de limba engleza nivel mediu sau avansat

- abilitati bune de comunicare

-persoana organizata, ordonata

OFERIM

  • Pachet salarial avantajos renegociabil periodic
  • Echipamente moderne de productie
  • Mediu profesionist
  • Posibilitati de avansare
  • Transport/masina serviciu/decontare carburant