Job details

Coordonator echipa prestari servicii de curatenie

Responsive Employer
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Companie cu activitate la nivel national, furnizor de servicii de curatenie profesionale, organizam selectie pentru angajarea unui coordonator/supervizor al echipelor de curatenie pe diverse locatii.

Sediul companiei este in Bucuresti, zona Berceni  (platforma IMGB - Vulcan), iar activitatea de coordonare a echipelor se va desfasura, in principal, la sediul imobilelor clientilor.

Responsabilitatile postului :

  • coordonarea activitatilor operationale in locatiile alocate;
  • relationarea permanenta cu reprezentantii clientului atat scris ( e-mail) cat si telefonic;
  • selectia si instruirea personalului de curatenie alocat pentru indeplinirea sarcinilor contractuale;
  • intocmirea necesarului de materiale si instrumentar necesar desfasurarii activitatilor in locatie;
  • intocmirea pontajelor lunare pentru personalul din subordine;
  • raportare lunara catre conducerea companiei.

Profilul candidatului :

  • experienta in domeniul curateniei pe o pozitie similara este obligatorie;
  • minim studii medii;
  • permis de conducere minim cat B, cu vechime de cel putin 3 ani;
  • bune cunostinte de utilizare a echipamentelor de curatenie;
  • disponibilitate pentru deplasari si lucrari punctuale;
  • automobil alocat pentru indeplinirea atributiilor postului.

Beneficii:

  • Salariu 3500 lei net;
  • Tichete de masa;

          Asigurare medicala privata Medicover.