Job details

CONTROLOR GESTIUNE (CONTROL FINANCIAR PRODUCTIE)

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
700 - 1000 €
Number of vacancies
1

Pentru clientul nostru, companie de productie cu capital strain cautam o persoana potrivita pentru o pozitie de Controlor gestiune (control financiar productie)

Responsabilitati:

Calculeaza preturile de productie
Verifica consumurile din gestiune
Raporteaza diferentele dintre contabilitate si gestiune
Intocmeste rapoarte de performanta a produselor pe fiecare tip de departament
Imbunatateste permanent sistemul de calcul al preturilor pentru a sprijini sistemul decizional

Cerinte:

Studii universitare profil economic
Experienta pe o pozitie asemanatoare intr-o companie de productie
Persoana analitica, orientata spre munca cu cifre
Abilitati de comunicare si munca in echipa

Se ofera:

Salariu atractiv
Activitate interesanta in cadrul unei firme de productie activa international