Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Contabil Junior - Contabilitate Primara

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
3

Climatico Showroom

CONTABIL JUNIOR

DESCRIEREA POSTULUI

  • Emitere și încasare facturi la punctul de lucru;
  • Gestionare facturi și solduri clienți;
  • Gestionare stocuri de marfă;
  • Gestiune rapoarte case fiscale;
  • Gestiune rapoarte încasări POS;
  • Registru de casă;
  • Gestiune NIR;
  • Procesare extrase de cont;
  • Redactare și e liberare documente administrative;
  • Înregistrare corespondență;

Cerințe pentru angajare:

  • Cunoștințe solide PC (suita Microsoft, sistem de operare Windows/Mac);
  • Constituie un avantaj: cunoștințe ERP RVX;
  • Abilități adecvate postului: atenție, putere de concentrare, ambiție, perseverență, spirit de echipă;

CARE SUNT BENEFICIILE

  • Salariu motivant;
  • Prime anuale și de sărbători;
  • Card pentru bonuri de masă;
  • Tehnică nouă;
  • Echipa de profesioniști este și un mediu prietenos;
  • Sediul se află situată în centru orașului în zona Gara de Est - Baicului;

CLIMATICO este o companie care are ca obiect de activitate lucrările de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat și se ocupă atât cu proiectarea, comercializarea și instalarea sistemelor de aer condiționat, încălzire și ventilație pentru locuințe și spații industriale, mentenanța periodică a acestora, asigurarea garanției echipamentelor distribuite cât și service-ul în perioada post-garanție.

Clientul căruia ne adresăm este o companie care își desfășoară activitatea în România și care activează în următoarele domenii: clienți finali, dezvoltatori imobiliari, comerț și industrie, HORECA, instituții publice, instituții de stat etc.

CLIMATICO este lider pe piața din România care are ca obiect comercializarea echipamentelor de climatizare.

Te așteptăm în echipa Climatico!

DJI_0469

  • Online interview
  • Cu ce soft-uri de gestiune ai mai lucrat?
  • Care dintre elementele enumerate în decrierea activității îți sunt familiare?