Job details

CONTABIL/-A FIRMA INTERNATIONALA

Looking for Premium Talent
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Advanced
* all languages are compulsory
Address
Number of vacancies
1

Responsabilitati:

- Activitati de contabilitate primara pentru clientii din strainatate
- Alte activitati specifice departamentului financiar/contabil
- Preluarea, validarea si inregistrarea informatiilor contabile
- Operarea deconturilor si incasarilor
- Reconcilierea conturilor de balanta
- Mentinerea legaturilor cu alte departamente din strainatate pentru rezolvarea cazurilor complexe

Cerinte:

- Studii superioare in domeniu economic (de preferat contabilitate)
- Foarte bune abilitati de lucru cu cifrele, atentie la detaliu
- Persoana deschisa, comunicativa, orientata catre munca in echipa
- Foarte bune cunostinte de limba engleza

Se ofera:

- Pachet salarial atractiv (posibilitate de venituri suplimentare in functie de nivelul de implicare)
- Asigurare medicala privata
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala