Job details

CONTABIL

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
800 - 850 €
Number of vacancies
1

M&Co Hr Services recruteaza CONTABIL(A) pentru o  organizație dedicată protecției naturii.

Cerinţe:

- studii absolvite cu diplomă de licență în învățământul superior;

- experiență profesională de 1-3 ani;

- cunoștințe de operare PC – nivel de utilizator (Word, Excel),

programe de contabilitate Saga;
- o atitudine responsabilă;

- caracter dinamic, capacitate de coordonare;

- cunoașterea legislației în vigoare și urmărirea-aplicarea schimbărilor;

- abilități bune de comunicare și de rezolvare a problemelor;

Responsabilități:

- îndeplinirea sarcinilor contabile: prelucrarea datelor, întocmirea și depunerea declarațiilor fiscale

- contabilizarea si urmarirea diverselor proiecte, cereri  si intocmirea conturilor (intocmirea, verificarea, depunerea si urmarirea pachetelor contabile ce urmeaza a fi depuse la finantatori, tinand cont de termenele limita, suport pentru audit intern, participare activa la acesta)

Ce se oferă :

-  salariul competitiv ;

-  oportunități de formare și dezvoltare continuă;

- bonusuri de performanta;

- participare in proiecte internationale;

- posibilitate de telemunca .

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HRServices în scopul recrutării de personal, având ca scop angajareacandidaților care să corespundă abilităților profesionale de păstrare al acestora este de 30 de ți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail laadresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor ficontactați. Mulțumim pentru înțelegere.