Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)

Spoken languages

English, Romanian

Job Address(es)

This job is no longer active.

Candidatul ideal

Esti o persoana cu abilitati in comunicare?

Ai experienta in vanzari?

Ai putere de convingere?

Iti doresti sa fii parte a unei echipe dinamice care se afla in continua crestere?

Atunci esti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

Ce iti oferim?

Un mediu de lucru profesionist.

Pregatire new-entry pentru o integrare rapida.

Salariu fix + tichete de masa + Beneficii: bonus de performanta, comision din vanzari.

Suntem siguri ca si tu iti doresti sa fii cel mai bun iar implicarea iti va mari satisfactiile.

Responsabilitati:

Proceseaza si finalizeaza comenzile propuse si alocate de sistem cu urmatoarele caracteristici:

omenzi cu produse existente in stoc propriu;

omenzi cu livrare prin curier indiferent de modalitatea de plata;

Respecta termenul agreat de revenire asupra unei comenzi si mentine agenda de comenzi in grafic;

Promoveaza oferta si serviciile magazinului online, oferind consultanta de specialitate pentru toata gama de produse;

Prin procesul de vanzare desfasurat zilnic duce la indeplinire target-ul de vanzari stabilim lunar;

Responsabil pentru incasarea sumelor generate de procesul de vanzare;

Descrierea companiei

O companie din domeniul distributiei si retail-ului care avanseaza rapid in piata online. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau vinzi un produs, si faci acest lucru cu pasiune, atunci locul tau este in echipa noastra.