Job details

Consultant/Designer mobilier IXINA

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Monthly net salary
500 - 1000 €
Number of vacancies
1

IXINA SUCEAVA isi mareste echipa cu un consultant vanzari. Căutăm persoane ambițioase, dinamice, cu spirit tânăr și o fire optimistă, care vor să dezvolte abilități noi, mai ales în ceea ce privește domeniul vânzărilor și al proiectării de mobilier.

Cerinte:

-cunostinte de operare MS Office (word, excel, outlook)

-cunoasterea limbii engleze nivel mediu

 -experienta in lucrul cu clientii

-abilitati de organizare si planificare a timpului de lucru;

-abilitati bune de comunicare, atenția la detalii, firea conștiincioasă;

-eficiență în comunicare și gestionarea timpului, precum și rezistența la stres.

-capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii.

Reprezinta un avantaj:

-experienta anterioara pe un post similar;

- experiența în proiectarea dе bucătării,

- experiența în vânzări sau customer-service, căci te vei întâlni cu diferiți clienți zilnic;

Descrierea jobului:
- consilierea clientilor in vederea achizitionarii mobilierului de bucatarie
- proiectarea mobilierului
- ofertarea produselor catre clienţi;
- consilierea tehnica a clienţilor si implicarea directa în promovarea ofertei facute

Oferim
-program de lucru fix.
-salariu motivant fix + bonusuri din vanzari
-ambient placut si comfort la locul de munca.

Descrierea companiei

Ixina Romania este liderul european în vânzarea de bucătării complet echipate. In Romania sunt 3 show-room-uri deschise: Bucuresti, Constanta, Suceava.

  • Online interview
  • Care este motivul principal pentru care aplici un CV pentru Consultant showroom IXINA ?