Candidatul ideal

Viitorul membru al echipei Garanti Credite de Consum trebuie sa aiba:

- Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere;

- Capacitate de organizare si orientare spre atingerea obiectivelor;

- Pasiune pentru a veni in intampinarea clientilor si atitudine proactiva;

- Studii superioare(economice , comunicare si negociere);

- Experienta in vanzari directe, sectorul financia/bancar/asigurari;

- Abilitati foarte bune de lucru in echipa;

Descrierea Jobului

- Prospectarea si identificarea potentialilor clienti (persoane fizice);

- Propunerea catre client de oferte de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu success proesul de vanzare;

- Verificarea documentatiei si intocmirea actelor necesare accesarii produselor Garanti Credite de Consum;

- Mentinerea relatiei cu clientii pe toata perioada derularii contractului de creditare;

- Realizarea rapoartelor de activitate solicitate de managerul direct.

Beneficii

- Training de specialitate;

- Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitiv;

- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

- Contract individual de munca;

- Pachet salarial motivant: salariu fix+ bonus lunar (in functie de performanta).

  • Online interview
  • Pentru ce oras doriti sa aplicati ?