Job details

Cofetar/Ajutor de cofetar

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

RESPONSABILITATI SI SARCINI:

  • Recepționarea, verificarea și depozitarea materiilor prime și materialele necesare realizarii produselor;
  • Producerea prăjiturilor, produselor de patiserie, și altor produse de cofetărie.
  • Realizarea produselor de cofetărie conform rețetarelor interne și necesarului zilnic;
  • Consilierea clienților cu privire la produsele comercializate de laborator;
  • Împachetarea produselor și pregătirea lor pentru livrări;
  • Preluarea, pregătirea și expedierea comenzilor;
  • Utilizarea casei de marcat;
  • Activitate poate presupune și lucrul în schimburi.

CERINȚE

  • Studii medii;
  • Calificarea în meseria de patiser/cofetar, reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și entuziastă;
  • Pasiune reală și interes pentru arta culinară;
  • Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Onestitate și confidențialitate;
  • Experiență anterioară într-o poziție similară;
  • Îndemânare, precizie și simț estetic;

OFERTA NOASTRĂ

  • Mediu de lucru cald și prietenos, într-o echipa tânără, unde contribuția ta este cu adevărat apreciată;
  • Zile de concediu în funcție de vechime
  • Mărire salarială anuală
  • 2 zile libere pe săptămână;