Job details

Broker imobiliar vanzari terenuri

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Advanced
Monthly net salary
600 - 1200 €
Number of vacancies
1

Ultimii 3 ani au fost fantastici pentru compania noastra, ESOP a tranzactionat peste o suta de mii de metri patrati de spatii de birouri, spatii industriale si a realizat tranzactii de vanzari cladiri de birouri si terenuri si vrem ca in urmatorii 3 ani sa pastram ritmul de crestere. De aceea avem nevoie de forte noi si oameni talentati in echipa noastra
Esti dinamic si entuziast?
Iti place mai mult sa FACI lucrurile sa se intample decat sa le LASI sa ti se intample?
Cei din jur te descriu ca o persoana organizata?
Vrei sa apartii colectivului flexibil si competitiv al unei companii de consultanta imobiliara care pune pret pe corectitudine?
Abia asteptam sa te cunoastem!
Suntem o echipa tanara, formata din oameni dinamici, ambitiosi si cautam pe altii asemenea noua, care sa ni se alature!
La ESOP credem ca o relatie win-win este temelia unui parteneriat pe termen lung. Cautam persoane care se implica 100% in ceea ce fac, care respecta locul de munca si genereaza constant rezultate, pentru ca doar astfel putem evolua impreuna.
Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfactii profesionale si financiare, daca doresti sa fii respectat, apreciat, platit la timp, sa inveti lucruri noi, sa te dezvolti personal si profesional si sa faci din meseria ta o pasiune, la noi gasesti mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Descrierea jobului

Iata ce vei face ca broker imobiliar:
- Vei prelua in baza de date ofertele de terenuri de vanzare din Bucuresti

- Vei negocia cu proprietarii terenurilor conditiile de colaborare cu firma ESOP
- Vei pastra constant legatura cu potentialii cumparatori pentru a le oferi serviciile ESOP atunci cand au nevoie de ele
- Vei evalua cererile cumparatorilor si vei face o oferta cu cele mai potrivite proprietati
- Vei negocia si vei asista vanzatorii si cumparatorii pe parcursul intregului proces de tranzactionare.

Pentru rezultatele tale, vei beneficia de:
- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin cartea de munca + comision + auto)
- Venituri totale din comisioane vor fi trecute integral prin cartea de munca.
- Posibilitatile de castig incep de la 600 euro dar pot depasi 2500 euro in medie pe luna in functie de performanta ta.
- Masina de serviciu
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar
- Mediu de lucru profesionist
- Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa le petreci cu placere si cu randament maxim.