This job is no longer active.

Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

Bucharest

Candidatul ideal:

Obligatoriu SEX FEMININ
Aspect placut
Persoana sociabila, dedicata postului
Disponibilitate pentru program prelungit si flexibilitate
Rezistenta la munca fizica
Promptitudine

Descrierea jobului:

- Prepara retetele conform retetarelor aprobate de conducerea societatii;
- Are obligatia de a respecta normele igienico sanitare ce decurg din aceasta activitate.
- Serveste clientii, elibereaza bonuri fiscale pentru marfurile si preparatele vindute.
- Executa dispozitiile sefului ierarhic direct;
- Este obligat de a informa seful direct asupra oricaror abateri constatate
- Efectueaza receptia calitativa si cantitativa a marfurilor achizitionate
- Efectueaza manipularea marfurilor in incinta barului;
- Incaseaza sumele rezultate din vinzari, prezentand la sfirsitul zilei sumele si raportul zilnic al casei de marcat catre seful de sala/administratorul societatii
- Participa la cerere la inventarierea periodica a marfurilor;
- Semnaleaza aparitia oricaror defectiuni la aparatul de marcat fiscal precum si la utilaje electrice si electronice existente in incinta;
- Mentine ordinea si curatenia la locul de munca;