Job details

Assistent manager

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Monthly net salary
550 - 600 €
Number of vacancies
1

Cerinte:
Persoana responsabila, comunicativa si prezentabila
Cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail)
Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii
Adaptabil, organizat, politicos si cu un spirit intreprinzator
Capacitate de a acumula cunostinte noi
Atentie dezvoltata pe detalii, meticulozitate si seriozitate

Responsabilitati:
- raspunde la apelurile telefonice si indruma interlocutorul catre departamentul cautat
- intampina clientii intr-un mod politicos
- pastreaza legatura cu anumiti furnizori
- intocmeste comenzi si solicita pret furnizorilor cu care pastreaza legatura
- raspunde solicitarilor venite pe e-mailul firmei care ii sunt adresate direct.

Beneficii:
Oferim candidatului oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si entuziasta, dornica de afirmare pe plan profesional! Pachet salarial atractiv.