Job details

Asistent operator productie

Career level
No experience, Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Adecco Resurse Umane recruteaza Asistent operator producție pentru unul din cei mai mari si cunoscuti angajatori din zona Tg. Mures.

Beneficii:

  • salariu atractiv (2200 RON net);
  • tichete de masă de 20 RON/zi;
  • sporturi de tură (noapte: +25%; weekend: +75%)
  • bonus lunar pentru munca în schimburi.

Cerinte:

  • Studii liceale sau școală profesională- profil tehnic/mecanic;
  • Punctualitate, seriozitate si disciplină.
  • Disponibilitate de a lucre în 4 schimburi;
  • Abilități tehnice și de operare, organizare, rapiditate și comunicare.

Atribuții:

  • Urmărirea planului de activitate operativ.
  • Primirea materiilor prime, manipulare marfă.
  • Urmărirea procesului tehnologic în vederea fabricării furajelor și asigurarea continuitatii producției.
  • Respectarea procedurilor companiei, în vederea realizării activității de producție.
  • Executarea sarcinilor de muncă trasate de operatorul de producție, adunarea si raportarea informațiilor tehnice referitor la starea instalației tehnologice.
  • Menținerea curățeniei permanentă la locul de muncă și participarea la curățenia general în incinta fabricii.