Job details

Asistent medical generalist

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
400 - 500 €
Number of vacancies
9

Asistent medical generalist Sibiu, Suceava, Alba Iulia, Timisoara, Targu Jiu, Ploiesti, Iasi, Brasov, Cluj

Cerinte:
• Studii de specialitate
• Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS valabile
• Experienta
• Excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, rezistenta la stres.
• Cunostinte PC

Descrierea postului:

-receptionare pacienti
-recoltare probe biologice adulti si copii

-recoltare probe ginecologie

-primire si predare probe
-eliberare rezultate
-incasare contravaloare analize

Informatiile pe care le colectam despre candidati in ceea ce priveste recrutarea: