Job details

Asistent manager vanzari

Looking for Premium Talent
Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
* all languages are compulsory
Number of vacancies
1

Candidatul ideal:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta pe o poziție similara de minim doi ani( nu este obligatoriu)
- Cunostinte PC (MS Office, etc.);
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Atitudine pro-activa, dorinta de a invata;
- Capabil de lucru in conditii de stres și termene precise;
- Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa;
- Dornic sa creasca ierarhic prin performanta
- Preferabil disponibilitate imediata de angajare.

Descrierea jobului:
- coordonarea relatiei cu furnizorii companiei

- evidenta obiectelor de inventar şi a mijloacelor fixe la nivelul intregii companii

-Informare clienti si repartizare catre agentii de vanzare a apelurilor rezultate din publicitate;

-Inregistrare apeluri(noteaza agentul care a preluat si sursa);

-Promovare publicitate;

-Intocmirea sapatamanala a graficului de vanzari si de publicitate;

-Pregatire rapoarte saptamanale Contabilitate(contracte semnate, precontracte, acte aditionale, solicitari primite);

-Pregatire rapoarte saptamanale Financiar;

-Raport lunar salarizare (sintetizare );

-Urmarire restante clienti;

-Stabilire de necesar de rechizite de Vanzare;

-Pregateste protocolul ;

-Ofertare;

-Mailing.