Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

Gross salary / month

300 - 400 €

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

CANDIDATUL IDEL:

- Studii superioare finalizate (sau in curs de finalizare);
- Seriozitate si responsabilitate;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Prezenta agreabila (tinuta, atitudine- zambet);
- Cunostine foarte bune de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc);
- Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor la locul de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Experienta pe un post similar (reprezinta un avantaj);
- Permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)

DESCRIEREA JOBULUI:

- Administrarea agendei de lucru a managerului;
- Realizarea activitatilor de secretariat (primire-trimitere corespondenta, activitati protocol);
- Intocmirea corespondentei in limba romana si engleza pentru diversi parteneri;
- Intampinarea clientilor si a partenerilor de business;
- Pastreaza legatura cu clientii, furnizorii, cat si cu departamentul financiar;
- Tinerea contabilitatii primare;

- Program flexibil.

DESCRIEREA COMPANIEI

Agentie productie publicitara si BTL