Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Arhitect / Inginer proiectant / Desenator BIM

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
French - Medium
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
2

Candidatul ideal

Criterii principale de selecție:
- Motivație și dorință de dezvoltare profesională.
- Abilitatea de a lucra în echipă și pe mai multe proiecte.
- Cunoștinte avansate de Autodesk Revit si Autocad .
- Cunoștinte de limba franceza, documentația trebuie să fie întocmită în franceza.
- Absolvent al unei facultăți de arhitectură / constructii( Facultatea de Arhitectură “Ion Mincu” / UTCB ) cu experienta de lucru intr-un departament de arhitectura/proiectare de 2 ani.

Descrierea jobului

Jobul oferit este full time și constă în servicii de design și redactare pentru proiecte de arhitectură in Belgia. Colaborarea implica mutarea in Belgia. Un nivel mediu al limbii franceze este necesar.

Descrierea companiei

Biroul de arhitectura Workshop Architecture situat in Belgia are focus pe proiecte rezidentiale. Proiectele sunt dezvoltate folosind programul Revit Autodesk.

Asteptam pe adresa de email , CV si portofoliu