Job details

Arhitect de Interior

Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Beginner , Romanian - Beginner
Address
Number of vacancies
2

Nicole Beschieru Interiors se mărește! Căutăm designer de interior!

Cerințe:

  • cunoașterea softurilor de specialitate: AutoCAD, 3dsMAx + Corona, V-ray – nivel avansat, Photoshop
  • abilitati de proiectare 2D si 3D foarte bune
  • creativitate, atentie la detalii, acuratete si lucru eficient in echipa
  • experiență de lucru în domeniu: minim 2 ani
  • permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate la deplasari in cadrul santierelor atat din Bucuresti, cat si din tara.

Responsabilități:

  • Lucru la proiecte de design interior
  • Realizare de moodboard-uri si concepte pentru proiecte de amenajari interioare rezidentiale si horeca;
  • Intocmirea proiectelor tehnice si liste de cantitati
  • Participarea la masuratori si la vizite de santier;
  • Realizarea vizualizarilor 3D cu obiectele si materialele stabilite;
  • Realizarea detaliilor tehnice de executie pentru mobilierul custom made

Beneficii:

  • remunerare motivantă;
  • oportunitatea de a lucra în echipă, alături de designeri si arhitecți cu experiență;
  • suport și susținere din partea echipei, în dezvoltarea profesională;
  • experiență valoroasă la proiecte complexe atât locale cât și internaționale

Asteptam portofoliul de lucrari la adresa de e-mail