Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
2

DESCRIEREA POSTULUI:
- punct de lucru in Cluj-Napoca, str. Avram Iancu, nr. 32A;
- intocmire concept proiect, documentatii necesare pentru: CU, avize, SF, DTAC, PTh, DDE;
- vizite pe santier si participarea la faze determinante, receptia lucrarilor;
- coordonare proiecte si colaborare cu beneficiarii si cu celelalte specialitati.

CERINTE CANDIDAT:
- absolvent al facultatii de arhitectura;
- creativitate, perseverenta;
- punctualitate si capabilitate de a respecta termenele;
- capacitate de a lucra singur si in cadrul unei echipe la elaborarea unui proiect;
- cunostinte de utilizare program Archicad;
- capacitate de asimilare cunostinte din domeniul arhitecturii si al specialitatilor conexe.

CE OFERIM:
- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- posibilitatea de a lucra in echipa si de a coordona un proiect de la inceput pana la finalizarea executiei;
- implicarea directa in procesul de creatie;
- participarea la prezentari de produse si tehnologii in constructii.