Job details

Area Sales Supervisor

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
16

Pentru o companie care activează în FMCG de peste 10 ani care implementează o nouă strategie de piață căutăm oameni de vânzări care vor sa își depășească continuu obiectivele.

Pozițiile de Area Sales Supervisor deschise sunt în județele: Suceava, Botoșani, Iași, Bacau, Galați , Buzău, București, Brașov, Harghita, Cluj, Mureș, Sibiu , Alba, Vâlcea ,

 Candidatul ideal:

 Studii superioare;
 Experiență în vânzări (de preferat in FMCG);
 Abilitati de planificare și organizare;
 Studii superioare finalizate;
 Permis de conducere categoria B;

Responsabilități:

 Coordonarea, dezvoltarea echipei de vânzări a partenerilor distribuitori;
 Creșterea distribuției numerice și cifra de afacere la nivelul județului de care este responsabil;
 Atingerea obiectivelor de volum lunare/trimestriale;
 Monitorizarea lunară a activităților competiției;
 Întocmirea rapoartelor săptămanale/lunare;

Oferta:

  Salariu lunar net 2500 lei și oportunitate de bonus 50%;

 Posibilitate de dezvoltare și avansare profesională;

 Mașină de serviciu, telefon. laptop.