Job details

Area Sales Manager

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
4

Scopul rolului:

Coordoneaza activitatea operatorilor si colaboreaza cu managerul regional, pentru a asigura desfasurarea activitatii operationale din agentii in cele mai bune conditii.

Responsabilitati principale:

  • Coordoneaza activitatea operatorilor si realizeaza planificarea turelor de lucru
  • Se asigura de planificarea concediilor
  • Asigura necesarul de operatori conform cu clasele agentiilor
  • Urmareste respectarea procedurilor de lucru cu banii
  • Responsabil cu asigurarea calitatii in ceea ce priveste angajatii si orientarea spre client
  • Urmareste respectarea mercantizarii data de Departamentul Marketing in toate agentiile
  • Se asigura ca operatorii cunosc campaniile in desfasurare si comunica noutatile clientilor
  • Se asigura ca toate echipamentele din agentie sunt functionale
  • Se asigura ca depozitarea bunurilor se realizeaza corect
  • Monitorizeaza si asigura consumul de materiale de curatenie/ papetarie/ stocuri
  • Este responsabil de integrarea noilor angajati si de motivarea tuturor operatorilor din zona pe care o coordoneaza

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate
  • Permis de conducere auto categoria B (minimum 1 an)
  • Cunostinte MS Office nivel mediu
  • Atentie distributiva si orientat catre solutii
  • Bune abilitati de lucru cu oamenii
  • Persoana flexibila si adaptabila

Reprezinta avantaj:

  • Experienta in domeniul pariurilor sportive
  • Engleza – nivel mediu
  • Absolvent sau in curs de absolvire invatamant superior

Descrierea companiei

Vino si tu in echipa Superbet!

Fondat in, Grupul Superbet - liderul pietei de retail din Romania, operează in 2021 o rețea de arpoximativ 1000 de agenții și are peste 4000 de angajați. Este cel mai mare plătitor de taxe și impozite din industria de profil și unul din cei mai mari contribuabili la bugetul national, cu aproape 57 de milioane de euro plătite în 2018.

Superbet are printre acționari gigantul american, Blackstone, companie listată pe Bursa din New York (NYSE), cu active în administrare de peste 512 miliarde de dolari.

  • Online interview
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?