Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Area Sales Executive

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time, Part time
Monthly net salary
2000 - 3000 €
Number of vacancies
25

SUNTEM IN PLINA EXPANSIUNE SI DESCHIDEM BIROURI NOI .

Candidatul ideal:

- Perseverență și focalizare în atingerea obiectivelor
- Spirit de echipă
- Orientat către calitate si rezultate
- Bune abilități de comunicare
- Persoană carismatică, pozitivă și dinamică, orientată spre creștere personală si
profesională

- permis de conducere cat,,B,,

DESCRIEREA JOBULUI :

- Administrarea bazei de date

- Intermedierea tranzactiilor

- Incheierea contractelor cu solicitantii si ofertantii

- Asistenta privind pregatirea intocmirea actelor de transfer de proprietate

- Mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii

-Participa la negocierile privind pretul imobilului, conditiile de transfer a proprietatii, conditiile legale ale tranzactiei

BENEFICII:

- Venituri motivante de minim 1000 euro  bazate pe dorinta de a creste profesional

- Training de specialitate in cadrul companiei finalizat cu diploma de specialitate

- Flexibilitate pentru a gestiona timpul de lucru

- Apartenenta la o echipa de succes in cadrul unei companii la nivel national cu o vechime de peste 20 de ani in Romania.

- Instrumente de lucru moderne si adaptate sistemului de lucru on line

- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala

- Mediu de lucru confortabil si  stimulativ si o echipa profesionista si deschisa la noi provocari si posibilitatea de a creste in companie