Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)

Spoken languages

German, English

Job Address(es)

Angajam Asistent Medical – Profil Stomatologie

Candidatul ideal

Clinica Total Dent angajeaza asistent medical cu norma intreaga pentru cabinet stomatologic - Sibiu, str Rennes nr 2.

CV-urile se trimit pe adresa de e-mail sau la adresa clinicii din str Rennes nr 2 Sibiu, jud Sibiu.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa apelati la numarul de telefonsau sa accesati site-ul clinicii .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- efectuare sterilizari
- completare fise pacienti
- pregatire materiale pentru pacienti
- suport in activitatea medicului stomatolog

Descrierea companiei

Clinica Stomatologica Total Dent Sibiu -

Principalul nostru scop este sa tratam cu responsabilitate si grija pacientii nostri,in deplina siguranta.

Atentia pentru detalii imbunatateste calitatea actului medical si de aceea noi nu facem compromisuri la calitatea serviciilor si nu grabim etapele de tratament. Echipa noastra isi informeaza permanent pacientii pentru a obtine rezultate optime.

Va punem la dispozitie o gama completa de servicii stomatologice incluzand si pe cele de preventie, cosmetica dentara, radiologie.

Ne specializam continuu pentru a oferi tratamente de calitate pacientilor nostri si totodata, investim in tehnologii moderne,fiind adeptii rezultatelor de exceptie.

La cabinetul nostru stomatologic am introdus un sistem complex care sa genereze economii pentru pacientii nostri prin respectarea stricta a protocoalelor medicale,punand accent si pe profilaxia afectiunilor dentare.

Prin politicile interne,ne dorim sa aveti la dispozitie un personal pregatit, motivat, flexibil, gata oricand sa rezolve problemele dumneavoastra.

Suntem deschisi la nevoile pacientilor nostri si am implementat in acest scop planuri financiare flexibile, care sa se potriveasca fiecaruia dintre dumneavoastra, diversificand totodata si modalitatile de plata.

Nu vrem să vă tratăm cu orice preţ sau oricum, vrem să vă oferim tot ce este mai bun pentru sănătatea dumneavoastră de aceea va vom acorda garantii aferente tratamentelor efectuate.