Job details

Angajam asistent manager/ manager de zona

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

Cautam o persoana responsabila, dinamica, pro-activa, cu initiativa, abilitati de comunicare, planificare si organizare, atenta la detalii, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional.

Cerinte

-       Absolventa de studii superioare;

-       Cunostinte avansate de limba engleza (scris si citit);

-       Posesoare a carnetului de conducere categoria B de minim 2 ani;

-       Experienta in vanzari este un plus.

Competente:

-                      Excelente abilitati de organizare si comunicare

-          Persoana energica, organizata, atenta la detalii,

-          Cunostinte foarte bune de PS ( MS Office)

-          Abilitati de multitasking si time management;

-          Spirit practic, implicare in munca depusa;

Descrierea jobului:

-          Efectuarea tuturor activitatilor de management ale biroului: elaborarea si gestionarea corespondentei, mentinerea relatiilor cu toti angajatii si clientii implicati in activitatea companiei, intocmirea agendei atat la nivel de management cat si in interiorul companiei, gestionarea bazelor de date din companie, initiere, intocmire si finalizare documente si gestionare flux documente, elaborare rapoarte si urmarire flux raportare, etc.

-          Administrarea si operarea echipamentelor de birou;

-          Oferă suport pentru alte activitati administrative;

-          Asista directorul general in activitatea sa si participa la intalniri impreuna cu acesta.

-          Participa si organizeaza deschiderea unor locatii noi in tara.

-          Urmareste, sesizeaza conducerea si propune solutii pentru problemele in derulare.

Urmareste, se implica, coordoneaza activitatea administrativa atat a punctelor de lucru deschise,

cat si la nivelul sediului.

Se oferă

- salariu atractiv, autoturism de firma, laptop si telefon mobil.

Descrierea firmei

Societate cu activitate in industria alimentara